WWW.XONINET.NICETHEME.COM
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Krasniqi kundër Brewsterit ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

MESAZHI Krasniqi kundër Brewsterit ?

Mesazh nga xsas prej Wed 18 Mar 2009, 12:59

Krasniqi kundër Brewsterit ?


Boksier amerikan Lamon Brewster të dielën ka triumfuar kundër britanikut Michael Sprott, derisa pas këtij dueli thuhet se ai i ka telefonuar Luan Krasniqit për një meç.

Ueb sajti abendblatt.de shkruan se boksieri kosovar ka paralajmëruar rikthimin e tij në ring, pas humbjes nga Aleksander Dimitrenko dhe Brewster është shprehur i gatshëm të boksojë kundër junikasit. Krasniqi në vitin 2005 kishte humbur nga Brewster në meçin që është zhvilluar për titullin e kampionit të botës në versionin WBO.
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 314025
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi