WWW.XONINET.NICETHEME.COM
February 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Cili eshte politikani i cili ka punuar me se shumti?

Shko poshtë

MESAZHI Cili eshte politikani i cili ka punuar me se shumti?

Mesazh nga xsas prej Wed 18 Mar 2009, 14:17

Cili eshte politikani i cili ka punuar me se shumti?

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 326625
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MESAZHI sipas mendimit tim gjith kan punuar

Mesazh nga 007 prej Thu 19 Mar 2009, 20:08

sipas mendimit tim të gjith kan punuar po nuk e kan arritur at qa e kan premtuar
vet ppo du me than elektorat qa kan premtu nuk jan tu e realizu
kshtu qe ja lajm kohes ta bej t'veten
avatar
007
Anëtar 30 %
Anëtar 30 %

Male
Numri i postimeve : 10
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : gl
Hobi juaj : muizka
Sheno vendodhjen tënde : austri
Reputacion : 0
poenat : 326324
Data e rexhistrimit : 16/03/2009

http://www.xoninet.nicetheme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MESAZHI Mendimi im

Mesazh nga xsas prej Fri 20 Mar 2009, 01:23

Per mendimin tim , politikani i cili ka punuar shume po dihen dy persona te Kabinetit Qeveritar dhe nje zedhenes por nuk eshte e mjaftueshme kjo sepse keto jane vetem dy sfera ne te cilat kane punuar ashtu sic duhet .
Merita me te medha i ka Fatmir Limaj i cili gati se tere Kosoven e ka Shtruar me Asfalt ka depertu edhe ne shume fshatra e komuna , ia vlen me u uru qe te vazhdoj edhe me tutje me kete avaz..
Dhe personi i dyte qe ka punuar ne Kabinetin qeveritar padyshim se eshte Enver Hoxhaj i cili aktualisht e udheheq Arsimin e vendit ..
Rrespekt per keta dy po nuk qel Pranvera me nje lule o 007 nuk jam i pajtimit me mendimin tend se deri sa ata vijne vetem ne elektrorat atehere cka?

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 326625
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MESAZHI Re: Cili eshte politikani i cili ka punuar me se shumti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi