WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Shpejtoni Ramin Pa Software

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

default Shpejtoni Ramin Pa Software

Mesazh nga xsas prej Thu 19 Mar 2009, 12:29

Vrejtje : Per gjdo demtim qe mund ti beni pc-s tuaj ne nuk mbajm pergjigjsi !
1. Separi e krijoni nje shortcut ne desktop.

Pastaj aty ku lexon : Type the location of the item . E shenoni ket :

%windir%\system32\rundll32.exe advapi32.dll, ProcessIdleTasks

Gjdo her kur kompjuteri juaj shkon shum ngadal ateher klikoni ne shortcut dhe do ta shpejtoni kompjuterin tuaj .

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 319825
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi