WWW.XONINET.NICETHEME.COM
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


si me ja hjek shigjeten e Shortcut-ave

Shko poshtë

default si me ja hjek shigjeten e Shortcut-ave

Mesazh nga xoninet prej Fri 20 Mar 2009, 21:28

si me ja hjek shigjeten e Shortcut-ave
së pari shkojm
START-mandej
RUN- tani shkruajm
REGEDIT në regedit shkojm
HKEY_CLASSES_ROOT pasi të hapet kjo e gjen fajlin
inkfile - e hap ket fajl dhe në anen e djatht shkon e fshin fajlin me emrin
IsSHortcut - pastaj e lyp fajlin me emrin
piffile në të njejtin vend apo direktori shkon e fshin emrin -isSHortcut
dhe krejt në fund masi ta ristartoni PC do ju hjeken shigjetat e shortcutit
qe jan nëper apo përmbi programe,
besoj qe kesh i kjart .

_________________
xoninet kosovë--Karaçevë
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 331396
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.nicetheme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi