WWW.XONINET.NICETHEME.COM
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Mourinho do ta bindë Ibrën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

default Mourinho do ta bindë Ibrën

Mesazh nga xsas prej Tue 24 Mar 2009, 12:20

Mourinho do ta bindë Ibrën
Trajneri i Interit, Jose Mourinho nuk frikësohet nga largimi i sulmuesit Zlatan Ibrahimoviç. Në fundjavë, ylli suedez theksoi se e ardhmja e tij në Giuseppe Meazza do të sqarohet në fund të këtij sezoni. Por, strategu portugez është i bindur se Ibrahimoviç do të mbetet në Inter.

“Do të bisedoj më të dhe do të mundohem ta bind të mbetet me ne. E shoh shumë të motivuar për ta fituar Scudetton dhe është pak i dëshpëruar nga eliminimi nga Liga e Kampionëve”, deklaroi Mourinho.
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 314325
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi