WWW.XONINET.NICETHEME.COM
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Kjo ishte Loja [DVD]

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

default Kjo ishte Loja [DVD]

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:25

Kjo ishte Loja [DVD]


Eshte nje show ku ne themel te tij qendron sjellja e
personazheve VIP.nga fusha e politikes, artit, sportit
para publikut ne nje prezantim ndryshe, duke i vene
ata ne situata dhe rrethana absurde.SHKARKO


megaupload.com W51ZK58L
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 54
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 266987
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi