WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Don't Send Sulution

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

default Don't Send Sulution

Mesazh nga xsas prej Tue 17 Mar 2009, 21:42

Merziteni shpesh kur t'ju del Don't Send ne Pc atehere ja hapat qe duhet ti merrni per ta hequr kete dhe qe te mos shfaqet me ne Pc tuaj:
1 . My Computer
2. Proptiers
3. Advanced
4. Error Reporting
5. Disable Error Reporting
6. Ok

Nuk marre ndonje Pergjegjesi ne rast te ndonje Prishjeje ne Pc tuaj

I am the King

Try to be good!

ALL-LLah is the Greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 28
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 319925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi